Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hós kisfiam eddig átaludta...

6 hós kisfiam eddig átaludta az éjszakát, pár hete meg felkel, miért, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy van minden, fektetés, altatás, etetés.

2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, este 8,fél 9-től reggel fél 5,5-ig.


Most meg kelés 1.kor, vagy fél 3-kor. :(

Miért?


2014. aug. 17. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, semmit nem tudsz csinálni, csak türelmes lenni. Lehet a fogától, mozgásfejlődéstől. Egyszer csak el fog múlni.
2014. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha felkel, ne gyújts villanyt, ne vedd ki az ágyából. Pár halk szóval nyugtasd meg, és hagyd egyedül. Kis sírás, nyöszörgés után elalszik újra.
2014. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanígy volt a fiammal. Egyetlen éjszaka sem ébredt 3 és 6 hós kora között, aztán beindultak a dolgok: a foga, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás. Ha jól esik, lehet rá indokot találni ezret. Sajnos ez egy ilyen korszak a legtöbb baba életében. Amit tehetsz, az az h a lehető legkisebb felhajtással próbálod visszacsitítani (simi, cumi, cici, finom ringatás, kinek mi válik be, és mi fér bele, én általában a harmadik óránkénti sírásnál feladtam és magam mellé vettem, viszont nem szoktattam vissza az éjjeli evésre. Egy éves koráig 8 foga jött ki, kb kéthetente egy, kisebb szünetekkel néha. Most másfél éves, egyszerrel jön két rágó és két szemfog felül, mégis alszik. HM? Ha hónapokig tudott éjjel hosszú ideig aludni, akkkor hidd el, újra fog.
2014. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Lányok.

Igazából kb.negyed óra, 20 perc alatt visszafekszünk, csak olyan jó volt, hogy végig aludta az éjszakát, most meg visszaszokni a keléshez... :)

Mellettünk alszik, próbáltam, hogy nem veszem fel, de az nem működik.

Mindegy, akkor kitartunk.

2014. aug. 17. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van.:-( Nálunk szerintem a mozgásfejlődés lehet a ludas mert dobálja magát a kiságyban egyik pozició se jó neki.kiváncsi leszek ez meddig tart
2014. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!