Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 16 éves lánynak engednétek...

16 éves lánynak engednétek hogy ott aludjon a barátjánál egy majdnem 1 éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira túl van lihegve ez az egész kérdés.

Egyáltalán nem tartom erkölcstelennek , mert aki ennyi ideje együtt van a lányommal az nem csak 1 éjszakát lát benne. Viszont a férjem.. ő nagyon is ellenzi . Régimódi nézeteket vall. Sajnos családunk palettáját tarkítja egy családtag a férjem huga aki 16 évesen már az egész várossal lefeküdt. Mondjuk hozzátenném hogy 16 évesen otthon sem lakott már.

Oké hogy ez abban az időben történt. Lehet ennek bármi köze ahoz ,hogy nem szeretné megengedni? Ti engednétek ennyi idő után? Nyilvánvaló hogy már túl vannak rajta.. viszont hozzá szeretném tenni, hogy nem igazán bízom az illetőben. Lehet hogy ez csak a féltés ami anyai szívvel normális. Mégis az agyam azt mondja hogy ez normális és mi akadálya lehetne? Szeretik egymást.



2014. aug. 22. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha 1 éve együtt vannak már biztos dugtak ergó nincs miért aggódni már... megtörtént
2014. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Szexelni nem csak akkor lehet, ha együttalszanak. Persze, hogy megengedném.
2014. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképpen!!!
2014. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
47%
Dehogy engedném!
2014. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Akármennyire is divat ez manapság 16 évesen baromira nem kellene egy kapcsolatnak a szexről és az együttalvásról szólnia. A majdnem egy év az ebben a korban nem igazán jelent semmit.
2014. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyi idősen lehet egy lány elég érett a szexhez . Hogyha valaki agyilag is fel van hozzá nőve látszólag akkor mi akadályozhatná meg ? Vannak testi szükségletek.1 év után nyilvánvaló hogy nem csak erről szól. Vagy nem jól gondolnám?
2014. aug. 24. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem benn van az apai féltés,óvás. Én speciel örültem volna így utólag visszagondolva, ha akkor ott eltt volna apám, aki azt mondja,hogy "nem, kislányom, erre még kicsit várjunk." De nem így lett. Azt mondom, hogy lehet, hogy most ezt rossz szemmel nézik a fiatalok, ha nem engednétek, de hidd el, szerintem később erre okulásként nézhetnek vissza. Az a véleményem, hogy persze, ha arról van szó, akkor nyilván nem csak az együtt alvás alkalmával tudják megoldani a szexet, de talán jobb, ha kicsit jobban van féltve a mai világban, mint a többi fiatal. Sajnos ez manapság már könnyű feladat, tudom, hogy egy fiatalt következetesen tartsunk kordában. Végülis ti vagytok a szülei. Én sem vagyok egy maradi, de szerintem ne engedjétek, egyelőre. Egy kicsit "küszködjenek" csak a fiatalok eme teherrel is, és bizonyítsanak is. Szerintem az ő javukra szolgálna. Üdv.
2014. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
en is 16 evesen a ferjemnel aludtam akkor persze baratom volt . apum engedte , csak vele laktam . :)
2014. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat igazabol nem az a kerdes, hogy engeded e szexelni, mert azt irtad biztos tul vannak rajta. Plusz ha mar tul vannak rajta akkor biztos, hogy tovabbra is aktivak, ha engeditek ha nem es nem csak ott alvasnal lehet ilyeneket csinalni. Hat ha mar amugy is jarnak egy eve es ugy csinaljak, akkor szerintem nem nagy ugy. Legalabb tenyleg nem sok sok pasija van, hanem ez az egy. Sztem 1 ev 16 evesen azert sok ido. En 26 vagyok, de 16 evesen maximum a 3 honap volt, meg a szex utani mehetsz a fenebe. ( nem sokszor szerencsere). Sztem nem nagy ugy.
2014. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!