Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha 3hónapos babám...

Az normális ha 3hónapos babám nappal általában 20-30perceket alszik csak? Max.40. Éjjel 4órát alszik egyben, de csak 11-éjféltől tudja ezt a többet is, különben felébred.

Figyelt kérdés
Tehetek valamit azért,hogy többet,mélyebben tudjon aludni?Vagy,hogy korábban elaludjon éjszaka,este?

2014. febr. 19. 15:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok! Csak az én Kisfiam 4 hónapos,de nappal pont ennyiket alszik,mint a Te babád! Annyi különbséggel,hogy nekem este 8 körül elalszik és éjjel 2.kor kel föl szopizni,de szerencsére rögtön vissza is alszik,aztán meg 5 körül kel legközelebb,de akkor is csak enni,majd végleg kel olyan reggel 7 körül! De,ha valakinek van jó tanácsa a napközbeni alvásra,azt én is szívesen fogadom!
2014. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi sem aludtunk valami sokat napközben. Most 7 és fél hónapos a kisfiam,de ma is pl 3x 30 percet aludt. Egészen pici korától kezdve nem nagyon alszik 40 percnél többet. Neki a pocakja is fájt. 1 hónaposan már 3 órát fent volt...Este 7kor fürdés,szopi 8 körül már alszik. Elejétől kezdve igy csináltuk. Éjjel nincs lámpa csak ha nagyon muszáj, nincs beszélgetés. A napirendünk sokszor borul fogzás,rossz kedv, fáj a pocak,front...de az esti rituálé ugyanaz...nekem is nagyon nehéz volt. Én rengeteget sétáltam vele. Volt hogy napi 2x mert nem akart aludni bent. Nekem ez az egy dolog jött be akkor. Most meg csak cicin alszik és csakis ha mellette vagyok.
2014. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!