Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mostanában jobban, vagy...

Mostanában jobban, vagy rosszabbul alszik a kicsid?

Figyelt kérdés
az enyém sokkal rosszabbul egy pár napja,kb 2 órával kevesebbet,nappal is,éjjel is 1-1 órával kb....
2014. szept. 10. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hete nagyon rosszul ahhoz képest, ahogy előtte aludt. Mondjuk ő már nem olyan kicsi, júniusban volt 2 éves. 3 héttel ezelőttig gond nélkül, egyedül aludt el, éjjel 12 órát aludt egy nyikk nélkül. Akkor rosszat álmodott vagy elkezdett félni valamitől, ezért ott maradtunk míg elaludt illetve ha éjjel felébredt. Mára a félelem elmúlt, viszont maradt a megszokás és a hiszti, hogy üljünk mellette míg elalszik.
2014. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk talán javuló a tendencia(de lehet én változtam, türelemmel altatom már, nem zajongok mellette)most 4 hós, korábban alig aludt, már aggódtam az idegrendszeri káros következményeitől, mostanában viszont ha kimarad alvás(pl nyűglődős éjszaka)bepótolja nappal, de a nappali össz kb 3 órás alvás 2,5-re csökkent valahogy


de szóval ha időjárásra gondolsz, meg hasonlók én nem hiszek abban, hogy babáknál frontérzékenység van, meg hasonlók, csak jó ráfogni sokmindent

2014. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Cáfolnám, hogy a frontok nem hatnak a babákra. Rájuk hatnak csak igazán, ezt majd 2,5 év után bizton állítom.
2014. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 éves az enyém is,csökkent a napi alvása,de a frontok is hatnak rá szerintem,meg sok minden,bár már én sem tudom néha mire fogni...
2014. szept. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!