Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2-3 hónapos baba egy helyben...

2-3 hónapos baba egy helyben alszik, vagy normális hogy "mászkál" közben?

Figyelt kérdés
Kislányom szinte végigalussza az éjszakát, de bejárja közben a teljes kiságyat. Ez normális, nem kéne nyugton feküdnie?

2014. szept. 12. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen normális és ez még csak a kezdet. :) Az enyém is "körbejárta" az ágyat éjszakánként.
2014. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én fiam is körbe járja :)
2014. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányom is össze-vissza "járkált" éjjel. Pedig bukós volt, és mondták emeljem meg az ágy egyik oldalánál az ágybetétet. De tök mindegy volt, mert volt, hogy úgy kelt, hogy reggel a lába állt az égnek...
2014. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém totál átaludta az éjjelt, de soha nem ott kelt, ahova letettem, már pár hetesen sem (3-4 hetesen talán, rég volt már).
2014. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam, mert kérdeztem a védőnőt is és ő annyit mondott, hogy valamiért nem alszik nyugodtan. De akkor ezek szerint ez így teljesen normális. :)
2014. szept. 12. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!