Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi volt az az időpont-amikortó...

Mi volt az az időpont-amikortól jobb lett a helyzet az alvásban?

Figyelt kérdés

életkorhoz köthető-vagy,szoptatás megszúntetéséhez,esetleg más tényezőhöz?miben reménykedhetünk?

egy éves múlt a kislányom-anyatejes


2014. szept. 13. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem soha nem volt okom panaszra, mindig jó alvó volt a fiam, az évek még meg is szépítették ezt, de azt mondom, hogy 4 éves kora után :)

mindig volt valami addig, fogzás, hasfájás, szopi, fejlődési ugrás, túlpörgés, anyásság, ovi kezdése...

elhagyta a délutáni alvást, szépen kialakult az ovi-munka-hétköznap egyensúlya, akkor állt igazán helyre :)

már csak azt várom, mikor nem ébred vasárnap is 7 kor (most 5 éves) :D

2014. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még csak azt mondhatom, hogy nálunk épp javul a helyzet, még nem tökéletes, de már átalussza a kisfiunk az éjjeleket, csak van, hogy átvándorol hozzánk, és ott fokytatja az alvást. Neki abba kellet hagynia a szopit ahhoz, hogy átaludja az éjszakákat. Addig 4-5x is kelt.
2014. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem onnantól aludta át az éjszakát, mikor főzeléket kapott vacsira, 8 hónaposan. Előtte volt hogy óránként kelt. Este lefekvés előtt jól megtömöm és alszik mint a bunda :)
2014. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nem éhségből kel-szeparációs szorongásra is gondoltam.várok...
2014. szept. 14. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!