Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Etessem éjjel vagy ne?

Etessem éjjel vagy ne?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, kb.2 hónapos korától átaludta az éjszakákat, kb.másfél hónapja kezdte megint a felkelést. Tudom, jön a foga, mozgásfejlődés, de sokan azt mondják, éjjel nem kellene etetni (tápszer), csak adjak neki vizet, vagy teát, de ennivalót már ne.

Nem tudom, szerintetek?


2014. szept. 18. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Már régen nem kellene éjjel etetni. Ha eddig átaludta az éjszakát, akkor semmiképpen. Adj neki teát, ha nem alszik másképp vissza.
2014. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne adhatnál neki enni,ha éhes?!


Mert mások ezt mondják? Ez butaság.


Még akár egy évesen is ehet éjjel.

2014. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
A fiam addig kelt fel éjszaka enni amíg tápszert kapott (3 éves koráig). Amint abbahagytuk, többet nem kelt fel. Kislányom 2 éves koráig kelt éjjel enni, volt hogy kétszer is. De ez is abba maradt. Szerintem tudja mikor mi kell neki. Én ebből nem csináltam soha ügyet, ha éhes egyen! :)
2014. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Azért, hogy egy 1 éves éjjel eszik az nem normális...nyugtathatod magad ezzel kedves válaszoló, de akkor sem az
2014. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor az én környezetem tele van nem normálissal:)


Sebaj:)


Nagyon sok gyerek felkel még enni, akár anyatejes, akár tápszeres egy éves koron túl is. Semmi gond ezzel. Emberek vagyunk, nem gépek.

2014. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó...Nem az ember nem normális, hanem a helyzet...De biztos szörnyű érzés, amikor az ember gyereke éjjel alszik és nem eszik...
2014. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az enyém 2 évig szopott,de csak 1,5 éves koráig kelt éjjel,pedig én adtam volna neki enni,vagy inni,ha kéri tovább is..7 hónapos még nagyon kicsi,adjál neki,ha kéri,ha nem éhes úgy sem eszik
2014. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eppen most kozolte velem a gyerekorvos, h ha 8-kor fekszik, akkor 6-ig mar illene kibirnia kaja nelkul. Elotte ne etessem meg, mert elhizik tini koraban.
2014. szept. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, 10 honapos a baba.
2014. szept. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, szerintem vagy válts orvost vagy egyik füleden be,a másikon ki...
2014. szept. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!