Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány órakor etessem hogy ne...

Hány órakor etessem hogy ne éjjel keljen kakálnia?

Figyelt kérdés
14 óra körül megyünk egy nagy szaladgálos sétára az után kapja a kaját majd 17-18 órakor megint megyünk az tényleg séta. Száraz tápot kap mostanában és állandóan kakál de éjjel is volt hogy bekakált.

2013. jan. 6. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az esti séta után szoktam odaadni nekik a kaját. este 8-9 körül.
2013. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem az időponttal van a gond,gyanítom hogy a tápot nem bírja a gyomra.

Sajnos sok tápot ki kell tapasztalni hogy megtudd hogy melyik az igazi nektek.

Plusz lefekvés előtt is beiktatnék egy sétát,vagy ha kertes ház,kivinném.

Mivel eteted hátha tudunk ajánlani?

2013. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen minél később, az utolsó sétát követően. Ha hajlamos este végezni a dolgát felajánlhattok neki egy lefekvés előtti rövid sétát, vagy reggel vigyétek le korábban. Ki kell tapasztalni hogy mi válik be, mert a kutya adottságaitól és a tápláléktól is függ hogy mennyi ideig tart míg áthalad rajta.
2013. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Este 11 körül mielőtt lefekszek is kiviszem egy gyors dolog intézésre de nem szokott akkor kakilni csak elmegy az első fáig pisi és vissza. Ha házi kosztot kap kevés táppal nem kakil sokat de ha csak táp vagy csak konzerv akkor fergeteges 3-4x annyi de rendben van nem fosik. Többet próbáltunk már jövő héten megint veszek másikat(brit), hátha.
2013. jan. 6. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Acanával etetek,de semmi ilyen gondunk nincs.Reggel eszik,napközben alszik,mikor hazajövök(1-2 felé)akkor kimegy a kertbe,de akkor sem mindig rögtön végzi el a dolgát.Tényleg a tápváltás lehet a megoldás.Pld.én konzerveben Bozitát szoktam venni, de abba sem mindegyiket bírja, az egyiktől hasmenése volt, a többit jól bírja.
2013. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Susie J. ***** válasza:
Én fél 10kor adok kaját a kutyámnak, éjfélkor még leviszem, elvégzi a nagy dolgot és másnap reggel nem kakil. De ez függ a táptól is és hogy mennyire érzékeny a gyomra (úgy értve hogy milyen hamar bontja le a táplálékot)
2013. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!