Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ébred újabban ennyiszer?

Skribler kérdése:

Miért ébred újabban ennyiszer?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos kisfiam eddig szinte átaludta az éjszakát (kb 4-ig aludt reggel), most meg újabban éjfél és 1 óra körül felébred, aztán 3 óra körül megint. Hát simogatással sajna nem alszik vissza, csak cicivel, de akkor nagyon hamar. Nálatok is volt ilyen? Nem várom el tőle, hogy átaludja az éjszakát, csak nem értem a hirtelen változást.

2014. szept. 23. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás, ez természetes. Éhes.
2014. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 hónaposan az én kisfiam is átaludta az éjszakát egy egész hónapig, majd újra jöttek az ébredések és éjszakai etetések.

Növekedési ugrásra gondoltam én is. Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, ő még pici hogy ilyen korán az éjszaka átalvására "neveld".

Másfél éves a kisfiam és még mindig felkel éjszaka inni legalább egyszer, mondjuk most 2 hete nem kelt fel de ez sem tart örökké.

2014. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem is várom el tőle, arra pedig egyáltalán nem akarom "nevelni", hogy átaludja az éjszakát. Annak is eljön az ideje. Csak furcsa, hogy eddig aludt 4-ig, most pedig újra -akár többször is- felkel. Remélem tényleg csak ez a növekedési ugrás, mert egyébként jókedvű, izgága baba.
2014. szept. 23. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!