Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » SOS! Kb.1 hete nem akar a...

Zikzak kérdése:

SOS! Kb.1 hete nem akar a 16hós kisfiam a rácsos ágyába aludni. Eddig szuperül elaludt, de most olyan, mintha az ággyal lenne a gond. Mi tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig magától elaludt, sőt ő kérte magát a kiságyba, most este magától elalszik, aztán éjjel, megébredés után vígasztalhatatlanul sír, nem hajlandó lefeküdni, az sem jó, ha behajolok és átölelem. Akkor nyugszik csak meg, ha kiveszem. Próbálkoztam már mindennel, nálunk is aludt(nem akarom erre szoktatni, de utána visszacsempészni se tudom, mert felébred), földön is próbáltam mellette aludni, de ő akkor sem hajlandó. MÉg legalább 2 hét, mire az új ágya megérkezik(gondoltam abban majd jobban alszik), addig kéne valami sos megoldás. Már arra gondoltunk, hogy átviszem a nappaliból az ülőganitúrát, hátha azon elalszik, csak félek, hogy leesik... Áááááááááááá!!!
2014. szept. 26. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már utálja a rácsos ágyát. Az én 17 hós kisfiam már hónapok óta nem abban alszik. Kezdetben a kanapén aludt, amit körbepakoltam párnákkal, de többször leesett. Aztán kialakítottam egy alvókuckót a szobájában: letettem a földre a matracát, pihe-puha takarókat, párnákat tettem oda Neki, ott imAd aludni. Mos a legfrissebb azonban: kapott egy sátrat a szobájába, most abban alszik napok óta.:-) Folyamatosan változik. Keresi a helyét.:-)
2014. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha lehet vedd le az első rácsot
2014. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két kiságy is van itthon, naná, hogy egyiknek sem kiszedhetőek a rácsai, vagy az oldala... :(
2014. szept. 26. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
kiságy ki, matrac le a földre?
2014. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig ez tűnik a legjobb ötletnek, ma délben így aludt, igaz ott voltam vele míg elaludt, de aztán aludt egyedül... Remélem utána hamar hozzászokik az új ágyához... :)
2014. szept. 26. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!