Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 honapos babát cicin altatni...

2 honapos babát cicin altatni a jobb vagy sirassal?

Figyelt kérdés
sehogy nem alszik el: babakocsit utalja, ringatni 30 percig - nem birja a hátam. magától nem alszik. cumit kiköpi. hátsimitöl nem alszik. marad a cicin altatás?? vagy próbáljam ki sirni hagyni? akkor megtanul elaludni?? melyik modszer jobb? nappali alvásrol van szo, ejjel nincs ilyen gond.
2014. szept. 30. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
És mi a problémád a cicin altatással? A jó éjszakákkal már így is elkényeztettek az angyalok! :)
2014. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
NE HAGYD SÍRNI! Nagyon pici még, szüksége van rád. Nyugodtan elalhat a cicin, majd később ráérsz más módszeren (nem sírni hagyás) gondolkodni.
2014. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

3 problemam van vele

1. hanyasig zabalja magat :)

2. rajtam kivul senki se tudja elaltatni

3. nem is valik be mindig....olyankor inkabb nem alszik es egesz nap nyugos

2014. szept. 30. 15:04
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

sírni hagyással azt tanulja meg, hogy ha ő jelez, nem kap választ. Az igaz, hogy egy idő után jól alszik, de azt nem megtanulja, hanem megszokja!

Én cicin altattam, nem volt ezzel gondunk.

2014. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha sehogy sem nyugszik meg nekünk a hajszárító vált be. Bekapcsolom és már csukódik is a szeme a legdurvább sírásból is. Egy próbát megér ;-)
2014. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam sokadik próbálkozásra végül elfogadta a cumit.
2014. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, a hajszárítós tippet, megpróbálkozok vele. a cumival elég rég küzdök, sajnos már kezd rá szokni az ujjszopásra is, ahelyett is jó volna, de attól sem tud megnyugodni hosszú távon.
2014. szept. 30. 15:16
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Másfél éves a fiam.cicin alszik el,de pl bölcsiben alszik anélkül.néha itthon is bealszik pl játék közben.
2014. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na ez a 4. pont amit szeretnék elkerülni a cicin altatás miatt - hogy 1.5 évesen cicizzen :S
2014. szept. 30. 15:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Létezik rezgős pihenőszék, jó drága, de van, akinél beválik.
2014. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!