Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónapos baba altatása,...

9 hónapos baba altatása, miért ellenkezik sírással? Eddig szépen aludt.

Figyelt kérdés
Nem tudom már mit csináljak 3 napja kezdte.5 hónaposkora óta mellettem cicin aludt el,vagy csak cumival,6 hósan leszoktatta magát a ciciről,akkor hinta után mellettem cumival is elaludt,mostanában tápszer cumisüveggel alszik el a karomba vagy csak elszendereg és mellettem alszik el mélyen.Ez idáig működött! Mostanában nem alszik el cumisüveggel,cumival mellettem se,se cicivel,ahogy leteszem magam mellé már mászik is el! Ringatást már utálja,torka szakattából üvőlt ha ringatom! Nagyon sír!Pedig álmos.kipróbáltam hogy akkor kezdem el altatni mikor picit álmos,nem jött be,kipróbáltam ha már nagyon fáradt ugyan így sírt. Nappali altatásról beszélek. Csak ringatásnál sír de máshogy nem alszik el.Mit tegyek? :-/ énekelek neki, mesélek,már mindenhogy ringattam,ágyába is tettem! Van altató zenéje ami szól amíg alszik! Ma úgy aludt el,hogy megivott 70ml tapszert ringattam közbe,aztan ringattam állva akkor sírt de nagyon..kicsit hagytam majd ölembe üres cumisüveggel elaludt. Délelött fél órát aludt utána majdnem 4 órát volt ébren a délutáni alvásig.
2014. máj. 13. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányom akkor nem szereti a ringatást és a hintázást sem, amikor jön a foga. (Annyira feszíthet ilyenkor az ínyük hogy sírhatnak miatta, gondolom, mert amikor nőtt a bölcsességfogam akkor én sem szerettem hajolgatni és feküdni sem volt jó).

Plusz nekünk jött még ezidőtájt a szeparációs szorongás, ő mindig kézben aludt el 11 hónapos koráig és ha letettem utána is keresett a kezével.

2014. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyem is ilyen. Ringatastol ordit de a hatamon kendoben jovok kelek pakolok o kukucskal es bealszik.eszre sem veszi....es en sem....es meg rend is van. Mit szolsz???? :)
2014. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem fogzás,de lehet frontra érzékeny.
2014. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!