Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor alszik el este a 16hós...

Gabi86 kérdése:

Mikor alszik el este a 16hós gyerkőcötök? Mikor kel és ebéd után mettől meddig alszik? Ebéd után egyből altatjátok vagy még játszik kicsit? Minnyi idejig tart míg elalszik és hogyan (gondolok itt arra hogy magától, cicin vagy ringatva?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Este 7 körül elalszik, reggel 6kor kel. Ebéd után egyböl elalszik teljesen magátol.
2014. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiam most 2 éves, de 16 hónapos is nemrég volt, úgyhogy még emlékszem, hát leírom, nálunk hogyan volt.


Este mindig, mai napig is 10 óra körül alszik el, előbb sehogysem. Általában fél 9-ig aludt akkor is és még most is ugyanígy állnak a dolgok. 16 hósan mondott le végleg a ciciről, utolsó hetekben csak éjjel szopott, alvások előtt már nem adtam neki. Mellettem feküdt, símogattam, elaludt. Tartott ez kb. 10-20 percig, attól függően, mennyire volt fáradt.

Ebéd után 12 és 1 óra között aludt el általában és volt, hogy másfél órát pihent, de sokszor 2-3at is. Ebéd után még picit játszott.

2014. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok az lemaradt, hogy kb 15 perc alatt beájul :)
2014. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16 hónaposan a fiam este 8-kor aludt el, és reggel fél 8-kor kelt. Éjszaka nem ébredt. Nappal déltől aludt fél 4-ig. Rögtön ebéd után tettem le aludni. Magától aludt el, letettük, befordult alvó pozícióba és már aludt is.
2014. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 hós.

Este 9-től alszik reggel 7- 8 között kel, változó. Ringatva az ölemben ülve alszik el, kb. 10 perc alatt.

Dél- fél 1 között ebéd, 1-kor alszik el, addig játszik még,kb. 1,5 órát szokott aludni, de ritkán 2- 2,5 is becsúszik, ha épp éjjel dorbézolt. :) Altatási technika ugyanaz, idő is.

2014. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.nálunk is ugyan ez a helyzet kedves utólsó.de ez csak július óta.elötte fél 9 kor már aludt és 7 fél 8 körúl kelt.aztán mindig tolódott ez esti alvàs úgy kb fél órával.persze a reggeli is.és most ott tartunk hogy olyan este 10 negyed 11 körül alszik el.ez kb 1 hónapja van kinlódtam hogy legalább fél 10re visszaszorítsam,de hiába volt hogy 1-1,5 órát altattam(a végére már full ideg voltam),de 2 napja feladtam,de akkor most megnyugtattál mert a párom szerint én rontottam al meg keltsem fel reggel korán.(persze nincs szivem felkelteni,meg általában én is alszom addig amíg ő)reggel max olyan fél 9-ig alszikmég egyszer köszi
2014. okt. 9. 14:49
 7/8 A kérdező kommentje:
2 válaszolóra értettem
2014. okt. 9. 14:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a választ.én eddig nem hagytam játszani mert azt olvadta,de mostanába az is egy órás altatás úgyhogy hagyom egy óràt játszani és így könnyebb.köszönöm
2014. okt. 9. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!