Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hós babám este 1-1,5...

10 hós babám este 1-1,5 óránként kelt és csak cicin aludt vissza. Mitő lehet ez?

Figyelt kérdés
Napközben is csak cicin volt 10 perc se volt amíg kimentem wc-re és enni pár falatot, de fel kelt közben. Mitől lehet ez? Mozgásfejlődés? Beszédfejlődés? Kivan mint a liba, de akkor sem alszik. Én is kivagyok mert nem tudom mi van. Időjárás is lehet? Valaki még így?
2014. okt. 24. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás szerintem.
2014. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónaposom napok óta este 8-tól hajnali 2-ig szépen alszik, utána viszont óránként felkel, és semmivel, sem cumival, sem simizéssel-ringatással, egyszerűen semmivel nem tudom megnyugtatni, csak cicivel. Napközben nagyon sokat bújunk, nem hiszem, hogy anyahiány, de azt még kevésbé, hogy éhes. Én is nagyon tanácstalan, na meg zombi vagyok...
2014. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huu nalunk is volt ilyen 3 hosan kezdodott aztan voltak jobb rosszabb periodusok. Most 1 eves elmult 2-3 szor kel altalaban szoval csoda nem tortent rossz alvo de nem.olyan mint korabban. Szoval javul a dolog azt tudom mondani kitartas. Lehet fog mozgasfejlodes szeparacios szorongas....ki tudja. Sokszor utolag sem derul ki....
2014. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!