Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagy baj, ha délután itthon...

Nagy baj, ha délután itthon nem akar aludni a 2,5 éves kisfiam. Károsodhat valami Benne? Milyen módszerekkel lehetne délután altatni?

Figyelt kérdés
Bölcsben hét közben mindig nagyot alszik, csak hétvégén, ünnepeken, amikor velünk van, nem. Ez 1,5 hónapja, van így. Tudni kell még, hogy ilyenkor este 7-től- reggel 7-ig alszik, ami nekünk szülőknek, nem rossz, de félek, hogy Neki nem tesz jót.
2014. okt. 27. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Gyerek, nem hülye :)

Ha álmos alszik, ha éhes enni kér stb.

2014. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jó lenne ha még aludna délutánonként,de ettől még nem károsodik benne semmi.Az én fiam 2 éves korától nem alszik délután,a kislányom 2 lesz 2 hét múlva de sokszor sztrájkol alvásügyileg.Sőt vannak olyanok is akik 1 éves koruk után hagyták abba a délutáni alvást.Még egy ideig próbálgasd,aztán ha nem megy ne erőltesd.A bölcsiben alszik az a fő!
2014. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem baj. :)hat az en fiam meg ujszulotten is napi 2szer 20 ercet aludt.mindent elkovettem es akkor se aludt el.most 3 eves mult es nagyon nagyon ritka amikor alszik nappal.hiaba kicsi koraba is lefekudtem melle sosem aludt mindig erdekelte valami.reggel fel 7 korul kel,egesz nap porog es este fel 9kor ugy kell lefektetni mert meg akkor sem akar. :) igazi eleven gyerek.de remelem ha tesoja lesz o fog aludni nappal :)
2014. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!