Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassuk így kiságyba?

Hogyan szoktassuk így kiságyba?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves, és sokan mondták már, hogy lassan át kellene szoktatni a rácsos ágyból normális kiságyba.


A problémám ellenkezik a megszokottól: kisfiam nem képes elaludni, ha ott vagyunk mellette. Kb egy éve úgy néz ki az "altatás", hogy esti mese, sötétben altató éneklés, be a kiságyba és kijövök. Ő meg álomba énekli magát, sokszor még nézelődik (délutáni alvásnál van, hogy 10-15 perc múlva alszik el). Nemrég voltunk vendégségben, ahol kipróbáltuk, hogy matracon alszik, mert nem vittünk utazóágyat. Folyamatosan kiszaladgált, ha mellette voltunk akkor minket nyúzott stb.


Hogy lenne érdemes majd nekiállni? Vagy várjunk még a normális ággyal? KÖszönöm a válaszokat



2014. okt. 27. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

rábeszélés?

mi még nem tartunk itt, még csak két hónapos a fiúnk, de nekem a testvéreimnél sokat segített a nagy fiú vagy már, nem való neked rácsos ágy. és akkor ő is úgy állt hozzá. vagy próbáljátok átcsábítani, kidekoráljátok az ágyat, mesehősös, autós huzat, párnák...stb hogy kis birodalomnak érezze. én ezekkel próbálkoznék :) de nem tudom hogy mi a jobb módszer, vagy hogy egy 2évesnek kell e már normális ágy, azért mert ezt mondják, még nem biztos hogy olyan fontos/sürgös.

2014. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a kiságyat megcsináltuk kijárósra. Másféltől három éves korig el voltak vele, akkor lett nagyágyuk, amikor a gyerekágyat kinőtték. Kisebbik fiam sokat forgott álmában neki kifejezetten jól jött, hogy nem gurult így le kicsiként az ágyáról.
2014. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!