Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Én ezt nem értem. Másnál is...

Én ezt nem értem. Másnál is volt így? ) :

Figyelt kérdés

Kislányom most 17 hónapos, alapjáraton véve nagyom nagyon jó baba. Egész kicsi kora óta végig aludta az éjszakákat (fogzásnál volt néha gond de ez max egy két napig tartott) a saját ágyikójában, a saját szobájában. Viszont kb egy hete valami megváltozott.Az esti rutin meg nonormálisan lezajli: fürcsi, vacsi, altatás. Aztán ahelyett, hogy reggelig aludna, mindig két órával az elalvás után felkel. Nem lehet vissza altatni, vissza rakni mert azonnal elkezd ordítani. Nem akarom, hogy mellém szokjon, mert így én sem és ő sem piheni ki magát meg hát sok minden csak nem kényelmes, nem elég nagy az ágyunk hozzá. Másnál volt ilyen? És ha igen meddig tartott?

Nagyon el vagyok már keseredve.

Köszi a válaszokat!



2014. okt. 28. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak életkori sajátosság. Ilyenkor van a második szeparációs szorongás időszaka, lehet, azért kel most, hogy ellenőrizzen téged, lehet, ez eltart még egy kis ideig, de ha mindent minden nap ugyan úgy csinálsz, akkor előbb-utóbb vissza fog állni.


nálunk akkor volt ehhez hasonló, amikor új ágyat kapott és lett éjjeli fénye. De ő már elmúlt akkor 2 éves


És ha mellé feküdnél, amíg elalszik? Nekünk ilyen korszakunk is volt? Ja, persze, ha rácsos ágyban alszik, akkor nem tudsz. Bocsánat.

2014. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!