Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A cumis babák tényleg addig...

A cumis babák tényleg addig nem alusszák át az éjszakát, amíg cumiznak? Ez tényleg így van? Éjszaka többször vissza kell tenni nekik, emiatt.

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Enyémek mind2 cumis. Egyik 5 hetes korától, másik 6 hetes korától átalussza az éjszakákat. Vagy már kiköpi a cumit mikor már nem kéri, vagy magától kiesik. De ha újra kell a cumi, magának visszateszi.
2014. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fiamra ez fogzás idején igaz. De örülök, hogy cumizik, mert ilyenkor csak visszaadom neki, és alszik tovább. Semmi gél, gyógyszer, ringatás stb nem kell, fél másodperc az egész. Amikor meg nem fogzik, akkor nem zavarja, hogy kiesik a cumi.
2014. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mennyi idős most a babátok? az enyém még pici, csak gondolkozom
2014. máj. 5. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
ez gyerek függő, de soknál tényleg igy van. Én nem vagyok cumi ellenes és jól is jött az elsö hónapokban de végül 1 éves korában leszoktattam róla mivel tényleg ezv otl hogy ezért keltünk mert kieesett és ha nem találta vissza kellett adni. Az elsö este picit nyügösebb volt 1-2 órát de aztán megszokta hogy nincs, már az elsö éjszakát átaludta. Következö este megint picit kereste de már nem oylan sokat az éjszakát átaludta, 3. nap már nem is kereste. De nem bánom hogy cumizott mert az elsö fél évben sokszor csak ez nyugtatta meg sirásnál pl autóban, babakocsibna ha épp nem aludt stb.
2014. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, én is úgy tervezném, hogy 1 éves koráig hagynám cumizni. Addig meg akkor rohangálok be hozzá óránként. Mert itt szinte csak ezt olvasom.
2014. máj. 5. 17:37
 6/12 anonim ***** válasza:
MIndhárom gyermekem cumizott, de csak alváshoz. Egyikük 6 hetes korától átaludta az éjszakát, a másik két gyerkőc ikrek , de ők is 2,5 hónapos koruktól alszanak éjszaka kb. 10-12 órát, az esetek 90 %-ban mukkanás nélkül.
2014. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyfiam 2 éves koráig cumizott,egy kezemen megtudom számolni hányszor aludta át az éjszakát addig. Kisebbik nem cumizik (ő 3 hós) és még ő sem aludta át egyszer se az éjszakát.Mindketten anyatejesek.
2014. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség. A nagy még mindig cumizik, 2 hós kora óta átalussza az éjszakát. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy 2,5 év alatt hányszor kelt fel éjszaka.

A kicsi 3 hós kora óta átalussza, nem zavarja, ha kiesik a cumi, alszik tovább nélküle.

2014. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 hónapos a lányom és átalussza az éjszakát, kb. egy hónapja. Cumival alszik el, de, ha kiesik a szájából nem sír fel érte.
2014. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, még egy kérdés, persze megy is a zöld kéz


nappal mennyit van a cumi a babátok szájában?

ha már nem olvassátok a kérdést, akkor majd felteszem új kérdésként?

2014. máj. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!