Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18 hónapos kislányom még...

18 hónapos kislányom még mindig többször felébred éjszaka, ilyenkor vissza le kell fektetni és alszik tovább. Mit lehet tenni ez ellen, hogy megszünjőn?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak türelmesen kell várni míg nagyobb lesz :)

A lányom ugyanezt csinálja.

Sokszor felébred éjjel 1-2-3 alkalommal az éjszaka első felében.

Nem csinál semmit, csak sír és feláll, de ha visszafektetem azonnal visszaalszik.

Szerintem ilyenkor nincs is teljesen tudatánál.

2014. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó, hogy csak vissza kell fektetni és alszik tovább. :)

Az enyémet fel is kell venni és meg kell vigasztalni.

A háromból nekem is csak egy ilyen, de ő ilyen. Majd felnő, akkor aludni fog.


Kitartás!

2014. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

23 hónapos kislányom kb 4-5 alkalommal ébred minden éjszaka, nyöszörög, hempereg. Van, hogy elég, ha csittegek, következő fokozat a simogatás, attól is megnyugszik sokszor, ha az arcára teszem a kezemet, ha ezek nem jöttek be, akkor megfogom a kezét, végső megoldás, ha felveszem, akkor rámborul, két perc múlva alszik. Én biztosan nem fogom sírni hagyni, alvási ritmusom igazodott hozzá, gyorsan vissza tudok aludni.

Bocsi, tanácsot nem tudtam adni, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával. (Tudom, ez nem vigasztal)

2014. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!