Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan érhetném el, hogy 5...

Hogyan érhetném el, hogy 5 hós kisfiam ne csak cicin aludjon el?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Szopi után beteszed az ágyába, és hagyod,hogy egyedül aludjon el. Akkor se vedd ki, ha sír.
2014. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Sirni ne hagyd!

Babakocsi hordozokendo? Nekik meg kell segitseg.

15 hos fiam altalaban cicin aludt el. Mostanaban babakocsiban barki elaltatja de masnal is kezben elalszik.

Tegnap este szopi kozben felig bealutam O nem :) nezegetett egy kicsit es O is elaludt. Minden eljon idovel nem kell siettetni.

Ha nagyon zavar cumival konnyebben elaludhat egyedul.

2014. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kyra72 válasza:
Ha így szokta meg, akkor sehogy. Az enyémek is így aludtak el, kényelmes is, mert nem kell kiugrálnod az ágyból, te is alhatsz. A többi módszer strapás. Ja, és nem ér sírni hagyni!
2014. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is "megjártam"...:)

Úgy sikerült leszoktatni, hogy ugyanúgy magamhoz fogtam, mint mikor szopizik csak cici helyett a cumit adtam a szájába. Nekünk ez bevált, akkor 3 hónapos volt, mos

2014. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: most 5 hónapos és szépen elalszik egyedül, a cumival :)3
2014. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!