Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek is Felébred idő előtt...

Nektek is Felébred idő előtt nappali alvásból tíz hónap körüli babátok?

Figyelt kérdés
Tíz hónapos a kislányom és kétszer alszik cicin el nappal. Az a gondom hogy elalvás után van amikor nem de legtöbbször fél óra múlva felébred és sír.Akkor rohanok cici elővesz és újbóli visszautazás. Ilyenkor másfél órát is alszik.Néha úgy érzem,hogy egy altatás az egész napom.Ötleteket várok ti hogy csinálnátok. Ez már nem most kezdődött hónapok óta ez van.
2014. nov. 23. 11:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Visszaaltatást akartam írni
2014. nov. 23. 11:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, annyi különbséggel, hogy ölben alszik, így rögtön cici vagy cumi a szájába és alszik is vissza, mindig így aludt, ha a kiságyba rakom nem alszik vissza. Alvásciklusonként megébred nappal. Egyébként most kezd nálunk átállni az 1 alvásra, némely nap csak egyszer alszik, ha meg kétszer, akkor este nem tud aldni, csak később.
2014. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor te végig ott vagy vele amíg alszik? Amúgy megfigyeltem hogy nálunk a 40 perc a vízválasztó. Ha azon túllendül akkor alszik tovább. Meddig lesz ez így?
2014. nov. 23. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Türelem, türelem, türelem. Az idő majd megoldja. Igazából ezzel nem tudtam én sem csinálni semmit. Ennyi idősen az én lányom is ezt csinálta. Ő a fogzás és a mozgásfejlődés miatt nem tudott aludni. 10 hónaposan kétszer aludt fél-3/4 órát napközben. Vissza sem tudtam altatni.

Most 20 hónapos, még mindig altatnom kell napközben és este is, de legalább már alszik egyhuzamban másfél órát.

2014. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyem 15 hos. Allandoan ebredt nappal es ejszaka is kisfiam. Csecsemokent kesz remalom azota javulgat a helyzet. Nappak mar 10bol 8x nem ebred meg. Szoval kitartas csak az ido oldja meg. Sztem 1 eves kora koruk sokat javul az alvasuk de csodat ne varj....o ilyen!
2014. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Csodát nem várok elfogadnak,hogy ilyen és így szeretem ahogy van.

2014. nov. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!