Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Abbahagytam 2...

Mit tegyek? Abbahagytam 2 hónap után a minden nappali szopi utáni fejést, csak reggel ill. délelőtt fejek. Az eddigi 200 ml helyett 100 ml termelődik. :- (

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy ez nem elég a 2 hónapos babámnak, aki volt, hogy már 16-180 ml- t is leszívott egyszerre. Adjam oda minden szopinál a másik cicit is? Hogyan fog több tej termelődni?? és később, mikor már nagyobb lesz a baba, hogyan nő a tej mennyisége. Ja, és 3 óránként szoptatok, a baba ezt igényli.
2008. dec. 16. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia jobb esetben nő a tej mennyisége, igen sztem ha teljesen kiszívta a melledet s még éhes add oda másik cicit is...s kezdj fejni újra, tejserkentő tea vagy more milk plus kapszula sok sikert
2008. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fejni, fejni, fejni!


Minden csepp ( persze képletesen, mert úgysem lehetséges ) maradékot, minden szopi után!


Mert az anyamell egy okos kis szerkezet, beáll a kereslet- kínálat egyensúly. Így aztán, ha egy szoptatásnál marad valamennyi benne, azt a következő alkalomra nem termeli újra, mert úgy "érzi" nincs rá szükség. Van, aki nem ilyen típus, és akkor is túlkínálatot termel, ha nem eszi meg a baba és bent marad a ciciben. De ha te már észlelted a tej csökkenését, akkor csak úgy tudod fenntartani hosszú távon a szoptatást, ha mindig kifejed a maradékot. Sajnos ez van. Tapasztalatból "beszélek", én is ebbe a kategóriába tartozom.

2008. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp szoptass két mellből!
2008. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!