Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kb 3és fél hónapos babátok...

Kb 3és fél hónapos babátok hogy alszik? Mikor mennyit?

Figyelt kérdés
esti lefekvés előtt mikor alszik? és állandóan, napirendszerint vagy ahogy alakul?
2014. nov. 26. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
22.00-8.00ig. es aztan 10.00-kor 20 percet. aztan 13.00 korul még 20-30 percet mikor setalunk. ezzel altalaban ki is merült az alvasra szant keret :) ha mazlim van akkor még 17.00 korul alszik egy hosszabb 40-60 percet de ez eleg ritka.
2014. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan a lányom még csak 3 hónapos, de azért leírom.

Reggel negyed 7 és fél 7 között ébred. Miután evett és játzott 8 körül visszaalszik és alszik 10ig. Negyed 11kor eszik és utána rögtön elalszik egészen a következő etetésig negyed 3ig. Amikor délután sétálok vele a babakocsiban mindig elalszik. Negyed 6kor uzsonna utána alszik 3/4-1 órát. 8 kor fürdetem és fél kilenckor teszem le aludni. Végigalussz az éjszakát.

2014. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

persze 2. te segítséged is segít :)

köszi.

2014. nov. 26. 17:12
 4/7 A kérdező kommentje:

1., akkor ha jól értem akkor kb du. 2-től este 10ig nem is alszik általába? huha...nem semmi :)

azért is kérdeztem mert kíváncsi vagyok hogy ki mennyire hagyja hogy aludjon késő délután a babája, hogy mennyire van hatással az esti alvásra...

2014. nov. 26. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

egy idobe probaltam elobbre hoznu az esti alvast mert megebredt ejjel. de semmit nem szamitott...ha ejjel atalussza az ejszakat nappal nem.alszik tobbet 1-1.5 oranal :( de jo kedvu nem nyugos. ennyi az igenye. 2-es nagyob szerencses mert altalaban igaz a mondas hogy amelyii baba ejjel alszik az nappal nem:))


1-es

2014. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de ma pl a 10 orasi alvasat hagyta ki, a seta alvas megvolt, standard 20-30 perc. most meg bealudt 5-kor es azota alszik az olembe. szoval ez egy mazlis nap :))))) csak nehogy ejjel bojtje legyen.
2014. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ohhh. engem nem zavarna ha fent van napközben, éjjel legyen sima, de sajnos még 2x kel :(
2014. nov. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!