Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másfél évesetek mennyit...

Másfél évesetek mennyit alszik napközben, és hogy altatjátok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ált. 1-1,5 órát alszik. De néha előfordul, hogy kevesebbet. Mellé fekszem, ő fogja a fülem, közben ide-oda forgolódik.
2014. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Három órát aludt olyan korában. Bevezettem a szobájába, lefeküdt és elaludt egyedül. Mai napig így alszik. Nagyon jó alvókája van és nincs gond az alvással.
2014. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

1 évesen magától átállt az egyedül elalvásra, addig csak kézben altatással aludt el. Szóval már 8 hónapja egyedül alszik el, most másfél évesen 1.5-3 órát alszik ebéd után.

Szólok neki, hogy menni kell aludni, keresse meg a mackóját (amivel alszik), megkeresi a mackót és megy a szobájába az ágya felé, én berakom, betakarom, elköszönöm és becsukom az ajtót.

2014. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
1,5- 3 óra között alszik, változó. Altatom még, ölemben ül, ringatom, felhúzhatós kis zenélője megy ilyenkor. Kb. 5-10 perc alatt elalszik, átrakom a kiságyába.
2014. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
1,5-2 órát alszik. Mellé fekszünk, megfogja a fülünket és pár perc múlva alszik is.
2014. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Melléfekszem, simogatja a nyakam vagy fülem, és nagyon hamar elalszik. Ha én is lepihenek, mellette maradok, akkor van, hogy 3,5 órát is alszik. Ha nem tudok lefeküdni, mert mondjuk végzem a háztartási munkát, kb. 2 órát alszik.
2014. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
15 hos cicin alszik el leginkabb 1,5 orat neha visszaaltatom ha almosnak tunik akkor 3 orat alszik.
2014. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Eddig én is cicin altattam, de kezdi magát elválasztani a gyerkőc (terhes vagyok, alig van tej), sokszor nem fogadja el. Nélküle viszont nem nagyon tud elaludni, főleg napközben. Úgyhogy ötleteket akartam meríteni, hogy esetleg mire tudunk átállni.

2014. dec. 7. 16:02
 9/9 anonim válasza:
2 óra,általában ,de csak cumival hajlandó
2015. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!