Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Túllendült a babám. Ilyenkor...

Túllendült a babám. Ilyenkor mi az amit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Masodszor fordult elo a 4 es fel honap alatt, hogy tullendult a holtponton a picim. Vigasztalhatatlanul sirt, szinte sikitott vagy haromnegyed oran keresztul. Nem volt hajlando sem enni, se cumizni, se a karomban nem volt jo sem sehogy. Es sirva kellett elaludnia. Majdnem vele sirtam en is, annyira fajt igy latni. Mert amugy szepen elalszik magatol, es egy eletvidam, mosolygos baba.

Tudnatok tippeket adni ha esetleg ilyen meg elofordulna? Mert ugy erzem mindent megtettem, megsem tudok vele mit kezdeni. Veletek volt mar ilyen?


2014. dec. 16. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd, öleld, még akkor is, ha úgy tűnik, a karjaidban sem nyugszik meg! Hidd el, sokkal nagyobb biztonságban érzi magát, ha Te mellette vagy, mintha letennéd a kiságyába, és belealudna a sírásba. Az én fiam többször sírt úgy pici korában, hogy tartottam, öleltem, Ő pedig süvített a fülem mellett. Volt, hogy az én könnyeim is potyogtak. De úgy érzem, az a minimum ilyen helyzetben, hogy nem hagytam magára.
2014. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!