Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha nem alszik el a baba...

Ha nem alszik el a baba vendégségben (mert minden izgalmas) akkor nem érett még egész napos programokra? 7 h

Figyelt kérdés

próbálom elatatni akár babakocsiban, akár az ott levő ágyban, de nyűglődés lesz csak belőle, utána sírás.

jobb inkább játszani vele, akkor semmi baj, jókedvű.


ezek után másnap otthon szinte egész nap alszik


nem tudom hogy hogyan csináljam


2014. dec. 19. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha játék közben jókedvű, akkor játsszál vele, és érezzétek jól magatokat. Nem lesz semmi baja, ha egy egy alvás így kimarad, hisz nem minden nap van így.
2014. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem sok baba van így. Néha belefér egy kis izgalom :) és nem tragédia, ha ilyenkor felborul a napirend, és mint írod, kimarad az alvás, majd hosszabban bepótolja - azért szerintem ügyelj arra empátiából, hogy láncolatban ne kövessék egymást az egész napos vendégségek vagy kirándulások, legyen idő a visszazökkenésre, pihenésre is.
2014. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt az elején, tényleg elég nehéz volt így tervezni bármilyen programot is. Aztán a babánk is szépen megszokta és aludt babakocsiban, kocsiban, bárhol. Sőt kifejezetten szereti már a mozgalmas napokat, ha hetekig csak otthon van, akkor nagyon hisztis tud lenni.
2014. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!