Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el 8 hos...

Hogyan altassam el 8 hos kislanyomat? Eddig nem volt problema . De amiota megtanult allni kb 2 hete, azota egyfolytaban allna a kisagyba! Az olemben elaltatom visszateszem a kisagyba, ra 1 perce mar all!

Figyelt kérdés
mar nem is birom annyira olemben hordan egy ejszaka 2 orat mert mar nehez,9 kg!Ti hogy csinaltatok?Legyszi segitsetek!Koszi
2015. jan. 30. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Most ez neki újdonság, úgyhogy naná hogy feláll és élvezi. :)

Én úgy altattam, hogy ha felállt, visszafektettem. Aztán ha megint felállt, megint visszafektettem. S ez így ment...

Eszem ágában sem volt kézben ringatni. Inkább csendben, szó nélkül visszafektettem.

Idő után vette a lapot, és aludt.

Nem tartott amúgy sokáig ez az időszak, mert amikor már megszokta, hogy tud állni, nem akart egyfolytában felállni alváskor. Úgyhogy szerintem kitartás és türelem!

2015. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi hogy irtal!Kiprobalom hatha sikerrel jarok! :)
2015. jan. 30. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam irni,mint az első.én sem szoktatnám ringatáshoz
2015. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, ugyanez a problémám. Bevált a visszafektetős módszer? Én próbáltam, de 18. visszafektetésnél, amikor a fiam folyamatosan röhögött, mert azt hitte játszunk, meguntam :-)
2015. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 18x sem megy, akkor nem álmos. Persze, hogy jót nevet. :)
2015. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok,nem jott be az a modszer sajnos:( tovabb ringatom ahogy eddig
2015. febr. 13. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk ugyanez a gond....volt. :)

A fiam egyébként is extrán sokszor ébredő, de mikor felállt, hát katasztrófa volt. Egész éjjel tornászott. Pont 8 hónapos kntrollra vittem a gyereket és megemlítettem a doktornőnek. Ő a Viburcol kúpot javasolta. Furcsa volt, mert bár csak olvastam róla, de legfőképp fogzással kapcsolatban. Mindegy, gondoltam egy próbát megér. Hát nekünk (Lekopogom) bevált. :) :) Tegnap volt az első kúp nélküli éjjel, kiváncsi voltam mi lesz, de ugyanúgy minden rendben volt és most is csak 2szer ébredt, ami nálunk nagy szó. 12 napig minden este adta neki egyet. Nekünk ez használt. :)

2015. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!