Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek babája...

Van olyan, akinek babája születése óta szinte egyfolytában beteg (felső légúti)? Kijöttetek valaha belőle?

Figyelt kérdés
Kislányom januárban tölti az egyet, de szinte születése óta egyfolytában beteg. Van egy 6 éve bátyja, ő hordozza haza az oviból a bacikat, és hiába kapnak vitamint, szellőztetek, mosunk kezet gyakran a kicsi beteg. Először 2 hetes korától kb. 5 hónapos koráig volt, majd nyáron szünet, de most már szeptember első hete óta beteg megint. Takonykór (ebben volt egy hetes szünet), köhögés. Már volt vérvételen 2x, pulmonológusnál, kapott antibiotikumot...Semmi javulás, vagy alig, egy jobb hullám után nagyobb visszaesés. Járt már így valaki? Mikor gyógyultatok ki végleg? Mármint mikortól lett nem olyan fogékony a betegségekre babád, gyermeked?
2014. dec. 22. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Legkisebb gyerekem akkor született, mikor a legnagyobb kezdte az ovit. 2 hónapos kora körül volt először hörghurutja, egyszerre a másfél éves nővérével. Néhány hónapig tartott akkor a betegség, de abban az évben többször is megbetegedett. Tavaly is ősszel jött a hörghurut, a két kisebb gyerek hónapok alatt jött csak ki a köhögős betegségből. Idén már a két nagyobb gyerek ovis, november elején kezdték a köhögést, de most "csak" egy hét hörghurut volt, de azóta is köhög a két kicsi. Én úgy látom, hogy évről évre egyre jobb, már nem olyan súlyosan jelentkezik a betegség, de még elhúzódó.
2014. dec. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem augusztusban született a kisebbik lányom, a nagyobbik szeptember végén kezdte az ovit. A kicsi kb. 3 hetes kora óta náthás, a kezdet még az ovikezdés előtt volt. Azóta 1 hónap nátha után 1 hét takonymentesség, majd újra kezdődik. Már a 3. flakon Sterimart fújom az orrába. Szerencsére ő még antibiotikumot nem kapott, remélem, hogy most sem fog. Most sűrű, zöld az orrváladéka, kicsit köhög is és hőemelkedése van. Holnapra kaptunk időpontot a gyerekorvoshoz, remélem, hogy csak egy nátha lesz. A végét még nem látom, de szerintem a tavasz hozza meg a végleges (őszig tartó) gyógyulást.
2014. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Mintha csak magunkat látnám...Nálunk is így kezdődött...szerintem kapni fogtok valamilyen antibiotikumos orrcseppet. Előbb csak nátha, aztán köhögés:( Én is Stérimarozom, de nem nagyon hiszek benne már:(
2014. dec. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!