Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 20 hónapos kislányom fél éves...

Emmatibi kérdése:

20 hónapos kislányom fél éves kora óta-kisebb kihagyásokkal- elég rosszul alszik. Ötleteket, tapasztalatokat várok, kinek mi vált be, és mikortól aludta át az éjszakát a gyerköc?

Figyelt kérdés
18 hónaposan hagyta abba a szopizást, 1 hétig úgy tűnt ekkor, hogy helyreáll az alvás, de utána folytatódott minden. Sokszor felébred, néha csak sirdogál egy kicsit, és simogatásra, néhány korty vizre visszaalszik. Ez a jobbik eset...néha amikor felébred 1 óráig is sirdogál, mire elalszik, játszani nem kel fel, marad a matracon-ezen alszok mellette az első felébredésétől reggelig. Néha olyan, mintha rosszat álmodna, csak sir meg sir, és nem válaszol ha kérdezem, pedig már elég ügyesen beszél. Olyan mintha fent sem lenne igazán. Próbáltuk már áttenni az ágyát, Apával elaludni, mesélni, simogatni, énekelni. a sirni hagyás nekem nem megy, bármennyire is állitják a szakértők is, hogy jó, én nem birom sirni hagyni.. A homeopátiás szereket még nem próbáltuk, olvasgattam róluk, lehet, hogy jók lennének, nem tudom...Köszönöm, ha megosztjátok tapasztalatotokat, ha hasonló problémátok volt a babával. :)
2015. febr. 1. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Amíg mellette alszol, és szórakoztatod éjjel, nem fog egyedül is aludni. Nyugodtan hagyhatod sírni, pár nap után aludni fog magától is. (Hacsak nem beteg)
2015. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom 22 hónapos.Ő is rettenetes alvó. Kb. 19 hónaposan kezdett "normálisan" aludni amikor nagyjából lerendeződött a fogzás és abba hagyta a szopizást.

Két hete találtunk itthon egy kis alvós rongyit még el is küldött, hogy menjek külön szobába aludni. Nagyon örültem. Tegnap óta megint csak velem hajlandó elaludni. Szóval túl korai volt az öröm.

Nálunk a sírni hagyás nem jött be, próbáltam, de minden alkalommal hányásig ordította magát, többször is próbálkoztam vele, de nem jártunk sikerrel.

Próbáld meg az alvó cimborát, hátha nektek bejön.

2015. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!