Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok,160cm,53...

20 éves lány vagyok,160cm,53 kg! Szeretnék 48-49 kg-t elérni! 2 hónapja 56 kg voltam, kisebb odafigyeléssel ment le ez a pár kiló! Mit javasoltok a további fölös kilóim leadására? Tapasztalatokat gyűjtenék és tanácsokat!

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem mozogj többet.ne egyél édességet,fehér kenyér helyett válassz teljes kiörlésűt,egyél sok zöldséget és fehérjét.a szénhidrátokat mellőzd.
2010. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég kevés ez így, nem írtál semmit az életmódodról. Én most indulok futni, találkozzunk öt perc múlva a sarkon, és gyere velem, az biztosan használ.
2010. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az életmódom: az anyagcserém alapból iszonyat lassú, évek óta küszködöm vele, szűzteakapszulát szedek 1 éve kb, ettől jó az emésztésem, így nincs gond! Helytelenül táplálkozom bevallom, egyik nap jól teleeszem magam, következő nap vagy kibirom h nem eszek semmit vagy ismét megtömöm magam :S Tudom hogy nemjó, próbálok helyesen és rendszeresen étkezni, csak sokszor nagy a csábítás! Tegnap anya sütije, egyből bevágtam 8 darabot :S Meg este a melegszendvics! Ma délelőtt nem ettem most végeztem az ebéddel amit elakartam hagyni de anya nyaggatott, zöldborsót ettem egy kis tarhonyáspörivel (tudom elég lett vna a borsó) :)
2010. márc. 15. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hete diétázom.Én 56 kg-ról indultam ma 54 vagyok.1 hét alatt 2 kg.Király.Akaratgyenge vagy az a te bajod.Ha 2 hónapot kibírsz édesség és fehér liszt nélkül akkor eléred álmaid alakját.Persze mozgással.
2010. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És még futni sem jöttél!

Ebben az esetben nagyobb odafigyelést javaslok. :-)

2010. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Futni akkor nem, csakmert elég hideg volt, és nagyon fújt itt a szél!Már voltam az idén többször is, amikor kicsit jobb idő lett, de egyébként nagyon szeretek futni a szabadban :) Várom is hogy ne essen már az eső, és süssön ki a nap :)
2010. márc. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!