Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónaposom egy hónapja újra...

6 hónaposom egy hónapja újra fent van minden éjszaka legalább négyszer-ötször. Mikor javul kicsit a helyzet?

Figyelt kérdés
Kb 2hete kezdtuk a hozzataplalast, nincs problemaja vele, egyre nagyobb adagokat fogad el, de mar elotte is kelt ejszaka, sztem nem ez a gond. Megfeszul, sokat pukizik, olyan mint mikor 2-3honaposan fajt a hasa. Nem az ehseg miatt ebred, probaltam cicire tenni, nem kell neki, ugyhogy nem a novekedesi ugras miatt. Mar nem tudok mire gondolni. Nem valtoztattam az etkezesi szokasaimon, o is 80%ban anyatejes, csak gyumit es tejpepet kap egyenlore. Jart igy mas is??

#6 hónapos #Éjszakai ébredes
2015. febr. 2. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem ébredt ennyiszer, egy időben a pukik őt is zavarták, éjjel is. Mi Espumisan cseppeket adtunk neki lefekvés előtt. Fogalmam nincs,h ettől vagy csak úgy magától, de pár nap alatt enyhültek a tünetek.
2015. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miket adsz neki?


Amúgy nálunk 6 hótól 11 hóig tartott a sok felkelés, most megint csak 1 van.

2015. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!