Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 14 hónapos fiam csak a teraszo...

14 hónapos fiam csak a teraszon babakocsiban tud aludni napközben. Jó ez? Mikor tudom az ágyba és hogyan beszoktatni?

Figyelt kérdés
Ha -5 fok van és náthás, akkor is. A lakásban lehetetlenség elaltatni. Az esti altatás úgy megy, hogy a nagy ágyban fekszik mellettem, énekelek-mesét mondok, esetleg simogatom, ő meg a hajamat cirógatja. A kiságyban "messze" vagyok neki. De fotelban ülve a karomban mr nem alszik el, mert ahhoz nagy. De ugyanez nappal nem megy. Akkor jobban pörög. Születése óta extrém nehezen elalvó. Segítsetek!
2015. febr. 5. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd igy ha neked igy kenyelmes!!! nem marad ugy. De ez vegulis kenyelmes altatasi modszer nem? Az en 17 his cicin v.babakocsin elalom mellett mondom :)
2015. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :) így gondolom, csak a fene tudja jó e ez így akár hosszútávon.
2015. febr. 9. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!