Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem akar az egy éves...

Miért nem akar az egy éves kisfiúnk napközben (el) aludni idegen helyen?

Figyelt kérdés

Korábban nem volt ennyire probléma - mert friss levegő lévén jókat aludt a mamáéknál.

De manapság egyik mamánál max fél órát alszik a másik mamánál viszont csak üvölt. Egyáltalán nem akar aludni :(


Itthon kb. megvan neki a kb. 2 óra napközbeni alvás, de a mamánál csak úgy alszik 1-1,5 órát, ha a mellkasomon tud aludni. Az utazóágyban nem hajlandó :(



2015. febr. 21. 21:48
 1/3 anonim válasza:

Szerintem idegen neki a hely, azert is alszik rajtad,ez nyugtatja...nekem is egy eves a fiam, es ő meg nem szeret mashol enni, csak itthon, mashol sok ,,erdekes,, uj dolog van,ez tulsaGosan lekoti.mi ugy megyunk a mamáhOz hogy elotte itthon alszik,11tol masfel ket orat.

Egy helyen lektok?ha igen menj babakocsival, abban elalszik,es ne vedd ki ,legalabb ott pihen.vagy vidd magaddal a kocsit,es vidd el setalni ott.

2015. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy mi az oka, de az én fiam sem aludt idegen helyen. Egyszer egy kerti parti alatt inkább beült az autóba a gyerekülésbe és ott aludt el.

És igen, mindig ölben, ringatva stb. Úgyhogy segíteni nem tudok, de nem vagy egyedül és el fog múlni. :) Bár nálunk volt már vagy 3-4 éves mire ez rendeződött. Kitartás.

2015. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mosatnában az van, hogy a kocsiban alszik út közben egy 20 percet és inkább nem vesszük ki, hogy kialudja magát...

2015. márc. 10. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!