Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is idegesít mikor...

Titeket is idegesít mikor minden idegen bele akar dumálni abba mit csinálsz a babával?

Figyelt kérdés
pl. jön látogatóba, öt percet van itt, sír a gyerek és azt mondja hogy talán nem kéne annyit kézbe lennie, akkor nem sírna.. pedig soha nemvolt még itt, fogalma sincs mennyit van kézbe, de egyből beszól. Meg az a duma hogy hadd sírjon, nem ám felkapkodod. Vagy pl. múltkor az utcáról bekiabáltak az udvarba mikor tologattam hogy ne tologasd meg rászokik! lassan ölni tudnék az ilyenekért
2010. okt. 17. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahány ház, annyi szokás...Hallgasd meg, bólogass, bárki bármit mond, aztán úgy csinálod ahogy akarod!

Bocs, nem gyerekkel kapcsolatos, de mikor jön valaki, és azt mondja hogy miért ott van az a bútor ahol, ő máshová tenné, azt szoktam mondani, aha, de én élek itt..... :)

Legközelebb tuti nem tesz szóvá semmit sem.

2010. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mindenki azt hiszi, hogy "én jobban tudom". Ezt hiszi az utcáról beordibáló, az ötperces látogató, a nagymama, a barátnő... és persze te is :)Természetes, hogy idegesít, ezen nem tudsz változtatni, hát kitartást, még jó pár évig biztos hallgathatod!
2010. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát én nem dumáltam bele senkinek a gyereknevelésébe soha. pedig sok dologgal nem értettem egyet, (meg most sem), de úgy vagyok vele hogy az ő dolguk.

az zavar, hogy alapból úgy állnak hozzád hogy rosszul csinálod, mert ha sír biztos tuti ezerszázalék hogy el van kényeztetve pl.

2010. okt. 17. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd már ennyire a szivedre, na!

A gyerekednek RÁD van szüksége, úgy ahogy vagy, ahogy TE látod jónak.

Vedd be a lesz@rom tablettát, meglásd abba fogják hagyni.Addíg, míg látják rágod magad nem változik semmi sem.

2010. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik füleden be, a másikon ki.

Egyébként hány ilyen lesz még.... majd amikor az jön, hogy mikor mit adj neki enni a hozzátápláláskor... mert a Juliska néni fia már 3 hónaposan pörköltöt evett tésztával, és nézd meg, milyen erős, semmi baja nem volt soha...

Majd akkor mit fogsz szólni? Fölösleges idegeskedni ezen. Mindig lesz valaki, aki jobban tudja.

2010. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezek szerint rajtam kívül senki sem idegesít
2010. okt. 17. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De, rohadtul idegesít! De akkor sem tudsz mást csinálni, mint amit fentebb már írtak!
2010. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
persze, nem tudok mit csinálni, csak gondoltam jól kibosszankodjuk magunkat és leírtok néhány "hasznos" okoskodást amit kaptatok :)
2010. okt. 17. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, engem nagyon-nagyon idegesít ;) Az elején, amikor kérdeztem, akkor a "te gyereked, te vagy az anyja neked kell tudnod" megalázó választ kaptam. Azóta tudom, s amikor jó tanácsokat kapok, akkor ez a válasz megy vissza: az én gyerekem, én vagyok az anyja én tudom...

Persze volt olyan is, hogy közöltem az illetővel nagy kétségbeesetten, hogy otthon hagytam a füzetet... amikor már 10-re mondtam el ezt a mondatot, már csak rákérdezett, hogy milyen füzetet???

S a válaszom erre: azt a füzetet, amiben felírhatod a nevedet, címedet és a kéretlen jó tanácsodat...

Mondanom sem kell, hogy azóta sem jött a közelünkbe...amit én személy szerint nem bánok...

Ne törődj velük...bár én sem ezt teszem. 9 hónapos lesz lassan a pici fiam, de még mindig-és még milyen sokáig...- felhúzom magam rajtuk!

2010. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na hallod,dehogynem cseszi fel az agyam!a multkor a közértben egy hapsi kiakadt,h a lányom fején milyen sapka van,mennyire vastag,h kint a süt a nap(kopasz a babám,a fülével is baj volt és fújt is a szél)!és hogy én miért nem veszem le,mert megfő a gyerek és,h ő csak jót akar,bla bla bla!amit "imádok":én felneveltem ennyi és ennyi gyereket csak tudom,h mi van....

közöltem vele,h majd ha én ugy látom jónak akkor leveszem a sapkát!gratulálok a gyerekeihez,de attól még ő nem ismeri az én babám és jobb volna ha a jószándékot nem parancsba adná!

a másik amikor még kisebb volt és sírt a közértben akkor közölte velem egy vevő,h had sírjon,így lesz erös tüdeje!közben meg azon voltam,h a csöppem épp megnyugtassam

utálom amikor mindenki jobban tudja,h mi kell a én gyerekemnek

2010. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!