Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért alszik nyugtalanul a 14...

Miért alszik nyugtalanul a 14 hetes babám?

Figyelt kérdés
Napközben is alszik jókat,este 10 körül teszem le aludni.Hajnali 2-ig nyugisan alszik,azután egyfolytában mocorog,alszik,de mocorog,feszeleg.Olyankor odaadom neki a cumikáját,kicsit meg is nyugtatja,de egy óra múlva újra arra ébredek,hogy mocorog.Ez megy reggel 5-ig,hatig.Akkor már kicsit nyöszörög is,olyankor felveszem,szopizik,majd még alszik 2-3 órát.Hasfájáson úgy gondolom túl vagyunk,mert akkor nappal is így aludna,de nappal nyugisabban alszik.Délután 5-6 körül is alszik,olyankor úgy bealszik,hogy fél kilenckor ébreszteni szoktuk fürdetéshez.Sok az alvás?Vagy mi az oka az éjszakai feszelgésnek?Vagy egyszerűen csak ilyen alvó?Ő ALSZIK KÖZBEN,DE ÉN EGÉSZ ÉJJEL ÓRÁNKÉNT FENT VAGYOK,REGGEL ÚGY ÉBREDEK MINT AKIT AGYONVERTEK.SEGÍTSETEK,HA TUDTOK,NEKI IS JOBB LENNE A PIHENTETŐBB ALVÁS.
2015. márc. 17. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak mocorog, nyöszörög, akkor nem kell bemenni hozzá és szoptatni sem kell.Majd visszaalszik magától.
2015. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,azt nem írtam,hogy én a babaszobában alszom,tehát felébredek az izgő-mozgó picúrra.
2015. márc. 17. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
miért vele alszol? olyan messze van a szobátok,hogy nem hallod meg nyitott ajtónál ha sír? még akkor is ott a bébiőr.akár te is zavarhatod,vagy érezheti a jelenléted,hallhatja a szuszogásod. amíg csak álmában nyöszög felesleges felkapni szopizni. ha éhes/szomjas lesz,ne félj ki fogja ő követelni magának. az,hogy mocorog,hát lehet csak helyezkedik az ágyba,mi is szoktunk :-)
2015. márc. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wiky93 ***** válasza:

Nyigi semmi baj..ne vedd ki szopizni, meg semmiért se, alszik tovább.

Én lányom 12hetes 8-9-10 örákat alszik estétől-reggelig. Hajnali 2-3 (változó) én is arra ébredek, hogy mocorog össze-vissza, meg nyöszörögni is szokott, de alszik tovább, nem keltem fel! Néha van ilyen esténk, néha meg nincs. Csak kinövik :) fene tudja miért csinàljàk :)

2015. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wiky93 ***** válasza:
Bocsi, hogy össze vissza írok, de telefonról nem egyszerű :D
2015. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!