Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig alszik még nyugtalanul...

Meddig alszik még nyugtalanul 2,5 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Eddig minden éjszakát átaludt, nagyon jó alvó volt. Mostanában 3-4-szer is sír, vagy átjön hozzánk éjszaka. Ha átmegyünk hozzá visszaaltatni, akkor nem enged ki minket. 1 hónapja megy ez, most lett bölcsis. Gondolom ez viselhette meg. Meddig fog ez tartani? 1 hónapja alig alszom éjjel. Fáradtan járok dolgozni minden nap. Nem szeretném a mi ágyunkban altatni, de volt már, hogy magunkhoz vettem, csak hogy aludjunk egy kicsit.
2014. szept. 23. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Te szerencsés vagy... Mi két és fél éve alszunk így...
2014. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
2,5 éves lányomnál kb. 4-5 hónapig tartott. Neki nem a bölcsi miatt, más miatt akadt ki és ijedt meg. Az első hónapban én is azt hittem, sose lesz vége, de aztán egyszer csak egyre jobb lett. Most az ágya mellett kell ülnöm, amíg elalszik, utána általában alszik reggelig.
2014. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aludjon Veletek!
2014. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt (ő 3 hónapja csanás, de csak jó egy hónapja kezdődött), most már sokat javult. Este mese után ki tudunk tőle jönni egy kb. fél perces anyucikázás mellett, aztán elalszik. Néha éjjel nyöszörög egyet, de ilyenkor fel sem ébred. Mi is próbáltuk a mi ágyunkban alvást végső elkeseredésünkben az elején, de katasztrófa volt. Nem tud velünk aludni, azt hiszi buli van.
2014. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!