Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Gáz" hogy még rácsos ágyban...

"Gáz" hogy még rácsos ágyban alszik éjszaka a két éves kislányom? Nyáron költözünk, addig nem akarok másik ágyat, aztán ha az új helyet megszokjuk, majd kap másikat.

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ő jól érzi magát még benne, akkor egyeltalán nem gáz.
2011. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az enyém 22 hónapos, de még ő is rácsosban alszik

már én is gondolkodtam ezen, de a babám jól érzi magát benne, így még hagyom

2011. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sajátom még kisebb, így nem tudom, nála hogy lesz, de én kb 4 éves koromig rácsos ágyban aludtam, amíg meg nem kaptuk tesómmal az emeletes ágyat. Nem hiszem, hogy gáz lenne. :)
2011. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz?fiam 20 hónapos,de én még nem tervezek addig másik ágyat,amíg ebben elfér.maximum ha szobatiszta lesz,de ez még nem aktuális.szerintem nem gáz
2011. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, ha Őt nem zavarja. Legalább nem esik le az ágyról, és reggel kóricál egyedül. nekem a lányom már most nem szereti a rácsos ágyat, és lassan cserélni kell, mert ki akar folyton mászni reggel. Észre fogod venni, ha már nem tetszik neki és váltani kell. Szerintem nem kell ilyen nagy átlagokat nézni ezeknél a kisgyerekeknél, mert mindenki más, előbb utóbb úgyis ágyban fog aludni, hogy most 2,5 évesen vagy 1,5 évesen most nem mindegy?:)
2011. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érzem gáznak, az én majdnem három évesem is rácsosban alszik,bent van a heverője is, de attól sír, a rácsosban akar aludni.

Én nem veszem el tőle, minek? Kistesó nem jön, ha abban érzi jó magát, hadd aludjon benne.

2011. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 27 hónaposom rácsos ágyban alszik. Biztos elaludna rácsok nélkül is (levehető az ágy oldala), de én félek, hogy kiesne. Majd később, ha úgy látom, elég nagy hozzá, hogy eldöntse, megkérdezem tőle, akarja-e, hogy levegyük a rácsot.
2011. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 éves fiam is rácsoságyban alszik. nem is merült fel benne, hogy legyen másmilyen ágya. majd.
2011. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

26 hós a lányom és rácsosban alszik. Én kifejezetten örülök, hogy nem akar még rendes ágyat, legalább nem lep meg minket este mikor apával vagyok kettesben ;-))) Már ki tud belőle mászni elvileg de nem teszi...

A kicsi 7 hónapos mi addig várunk vele amíg emeletes ágyba nem kerülhetnek.

2011. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gaz! Az enyem majdnem 3 volt, mikor vettunk neki uj agyat. SZeretett a racsosban aludni. A fiamnal meg nem tudom, hogy lesz, egyelore meg csak 15 honapos.
2011. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!