Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjszaka akarok vizet adni...

Ha éjszaka akarok vizet adni 7 hónapos babának, akkor azt cumisüvegből, vagy csőrös itatóból kellene?

Figyelt kérdés
megjegyzem: cumisüveget újszülött kora óta nem használtam, csőrös meg még soha....de éjszaka kipróbálnám, hogy nem cicit kap, hanem vizet!
2010. márc. 15. 10:33
 1/5 anonim válasza:
Az én kisfiam 17 hónapos, éjjel cumisüvegből iszik.
2010. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elfelejtettem írni az én gyerkőcöm se használt cumisüveget nappal, de éjjel elfogadta, bár kellett idő mire megtanulta, hogy éjjel nincs cici.
2010. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha még szopik, akkor ne zavard be cumisüveggel. Kifelé hajló szélű pohárból itasd, vagy kanállal.


A csőrös pohár egy hatalmas hülyeség, csak még egy felesleges állomás a cici és a pohárból ivás között. Ha rászokik a csőrösre, utána csak még később tanul meg pohárból inni. Én teljesen kihagyom a kisfiamnál.

2010. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en babam ujszulott kora ota kapott teat is cici mellett es nem befolyasolta a szoptatast,hat honapos koraig csak cicit kapott.Most is cumisuvegbol issza a teat(het es fel),ha tobb foga lesz akkor aterunk poharra
2010. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
atterunk
2010. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!