Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tanácstalan vagyok! 2 hónapos...

Tanácstalan vagyok! 2 hónapos babát miben altassam?

Figyelt kérdés
Most 25°C van a szobában nem fűtünk, hajnalra 22-23. Rövid ujjú body rugi ujjatlan nem vastag hálózsák. Nem sok?
2015. ápr. 15. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nehéz megmondani, de 22-23 fokban szeritnem nem sok. Amúgy nézd meg mennyire izzad le, ha izzad akkor melege van. Mikor alszik nyúlj be a tarkójához vagy akár a hátához, ha meleg akkor tuti nem fázik, ha hideg akkor igen. A keze nem mérvadó ha hideg.
2015. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amikor leteszem az ágyába szerintem kicsit beizzad gondolom ahogy magamhoz fogom és ringatom azért gondoltam hogy esetleg sok a ruha.
2015. ápr. 15. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú ujjú body-t és hálózsákot adnék rá, plusz vékony takarót, de azt csak kézőbb.
2015. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nalunk 22 fok van allandoan, ujjatlan body+rugi (vagy vekony hosszuujjas polo vekony nadraggal) vastagabb takaro 9 honapos
2015. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!