Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nyitott ablaknál miben...

Ma nyitott ablaknál miben altassam 6 hós kislányomat? Már teljesen tanácstalan vagyok a takarót lerugja.

Figyelt kérdés
segitsetek lécci első baba...Nektek mibel alszik babátok?Egyenlőre egy rővid ujju badyban van később még kéne rá valami nem?Ha a takarót lerugja.
2010. aug. 2. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is pont azért, mert a takarót lerugja adtam rá egy vékony hosszú nadrágot, és vékonyabb pléddel takarom.Éjjel 3-4 alkalommal takatom be újra:)
2010. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is adok rá nadrágot is. Egy hosszabb pléddel takarom keresztbe, így ha fordul magára húzza és így bármerre fordul, rajta marad. Oldalán szokott aludni, vagy néha hasra is fordul.
2010. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálunk a fejére huzza a takarót, így pont az van betakarva aminek nem kéne:)
2010. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Volt már hogy nekünk is a fején volt a takaro vagy lerugja..oldalán alszik Ő is...a hálózsák most meg nagyon meleg akkor adok rá egy kis nacit...
2010. aug. 2. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is meleg a hálózsák, elég egy naci.Hány fok van a szobába?
2010. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egy vékony hálózsákot adok a rövid újjú bodyra, és nyitva az ablak is. Nálunk is a fejére húzza a takarót, de akkor nem vesz levegőt, így én azt a megoldást eleve kizárom. :-)
2010. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen dög melegben felesleges a takaró. Mondjuk az én lányom születése óta nem tűri meg. Se nyáron, de még télen sem. Nekem ma is egy pólóban és pelusban alszik....
2010. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ujjatlan body+pelus vagy póló+pelus, ha elaludt, akkor tudom csak betakarni, textil kifogóval, azt ha tekereg se tudja lerúgni, elég nagy.

eddig azért keltem éjjel, mert szopizott, most azért, hogy van-e rajta takaró, nincs-e a fején... :)

2010. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
26 fok van adtam rá egy rugit remélem nem lesz melege ha melege lesz leveszem róla egyenlőre alszik mindenkinek jó éjt.
2010. aug. 2. 21:51
 10/13 anonim ***** válasza:
adjál rá rugizsákot- derékban egy vastag elasztikus pánt és azon van a rugizsák. nem tudja lerugni és védi a derekát meg a lábacskáit. Varrónő megcsinálja neked, németországban ilyet lehet kapni az autósüllésekhez.
2010. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!