Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért kel fel állandóan?...

Miért kel fel állandóan? Mikor fog helyrejönni?

Figyelt kérdés
21 hónapos a lányom, 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor aludta át az éjszakát. Nem értem. Már annyi mindent megpróbáltunk. Külön, együtt, jó evő, hideg van, meleg van fogzunk, nem fogzunk....nem értem :( Minimum 1-szer felsír éjszaka, van hogy többször is. Meddig lesz ez? Másnak is ennyire nehéz?Úgy érzem nem alszok így semmit.
2015. ápr. 19. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok ilyen baba van. Anyukám azt mesélte, hogy mikor mi kicsik voltunk, akkor szoktunk le az éjszakai kelésről, mikor közösségbe, óvodába kezdtünk járni. A kisebbik óvodás lánykám nyáron már 4 éves lesz, mégis 2-3 naponta felkel éjjel, és a 2,5 éves öccse is nagyon ritkán alussza át az éjszakát. Én is csak úgy bírom, hogy sokszor 9-kor lefekszem a gyerekekkel együtt, és kezdeti elveimmel ellentétben az is előfordul, hogy beengedem őket az ágyunkba. Kitartás! Ahogy nő a lányod, azért egyre jobb lesz. Ilyen szép időben próbált esetleg jobban lefárasztani a levegőn, hátha akkor jobban alszik.
2015. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!