Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos ejjel miert ébred?

Kinga004 kérdése:

10 hónapos ejjel miert ébred?

Figyelt kérdés
Nem is az ebredessel van a baj,hanem azzal,hogy teljesen éber. Néha 2.30-4.00,ma 4.30tol es nem alszik. Ga mellette állunk virgonckodik,ha eljövünk sir. Hogy kezeltetek ezt a helyzetet?nem akar visszaaludni. Nappal minden rendben van Vele. Csak ez nagyon kimerítő.
2015. ápr. 23. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor alszik el este?

Mennyit alszik napközben?

Próbáld csökkenteni a napközbeni alvást,és/vagy altassátok kicsit később este..

2015. ápr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem szeparációs szorongás, a lányom egy hónappal idősebb és ugyanezt csinálja. Dokit is kérdeztem, hogy hol kerülhetett homok a gépezetbe, mondta, hogy valószínűleg ez lesz.

Esetleg próbálj egy matracot dobni az ágya mellé, odafeküdni, de közben sötét és csend van, a játékfelhívásra ne reagálj, halkan, de hatorzottan mondd, hogy alvás van.

2015. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Kedves első,nem azzal lesz a baj,mert jol beállt napirendunk van,este is megy minden a rutin szerint. Ha eddig ébredt,eleg volt a cumies esetleg viz,mar aludt is vissza. Most mintha felkapcsoltak volna a villanyt. Kedves masodik,én is erre gondolok. Te kiveszed ilyenkor az ágyból,ha sir? Mennyi ideje tart? Bevált,amit irtal?
2015. ápr. 23. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ágy az ágya mellett, lefekszem rá, benyújtom a kezem, azt megfogja, ráfekszik, érzi, hogy ott vagyok.
2015. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! 10 és fél hónapos a kisfiúnk, és dettó mint nálatok,másfél hete kezdte, a napi kialakult menetrendünk ugyanaz,napközben sem alszik sokat,délelőtt 25 perd szundi, ebéd után másfél-két óra, általában du.három óra-fél négy fele ébred,utána sétálunk,játszunk, levegőzünk,este fél nyolc fürdés, utána etetés,és negyed kilenc-fél kilenc fele alszik el. majd ébredés hol fél kettő-hol fél három,hol felül az ágyában,hol beszélget magában,külön szobában alszik már a kezdetektől,eddig átmentem,víz,cumi és visszaaludt,most nyújtogatja a karját ,hogy vegyem ki....ha ilyenkor sikerül is visszaaltatnom,fél öt-öt fele újból kezdődik előről,pedig látom, hogy álmos,de virgonckodik...ilyenkor bemegyek,simizem,próbálom a cumit adni,de van,hogy sírásba torkollik minden,kiveszem,sétálgatok vele,de egyszerűen nem akar visszaaludni :-( ha sikerül is elszenderegnie,akkor legkésőbb hatkor így is kipattan a szeme...mondjuk nálunk lehet a szep.szorongás,mert napközben is csak anya-anya kell,és mozgásfejlődési kiugrás,mert most próbál kapaszkodás nélkül megállni és elindulni...de mégis azért aggaszt,hogy nem pihen eleget és ez nem káros e?
2015. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinnem,hogy karos ennyi alvás. A lányunk mar csecsemőként is 3szor 30percet aludt,es nem volt nyűgös. Most is keveset alszik,de konnyen alszik el. Csak igy borzalmas ez az éjszakázás. Gondolom most lehet rögzíteni rossz szokásokat is,mint a kézben altatás,ringatas,amire eddig nem volt szükség.
2015. ápr. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!