Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes babám miért nem...

6 hetes babám miért nem szeret hason feküdni?

Figyelt kérdés
Születése ota napközben mikor látom, probálom hozzászoktatni hogy hason is feküdjön. Egyrészt mert a pocijának jót tesz, és hogy a nyakizma is erősődjön mikor nézelődik stb. De nem szeret igy feküdni. Mondogalodik, van amikor sirdogál is. Csak a mellkasomon hajlandó hason fekve lenni. Mit tudnék vele csinálni, hogy ezt a pózt is megszeresse? Félek, hogyha tovább erőltetem meg is utál igy feküdni, és csak rossz élmény lesz ez neki. Éjjel háton alszik.

2015. ápr. 30. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés babát halottam, aki szeret hason lenlni. Nálunk is így volt. Erőltetni semmi képpen. Minden nap kicsit többet. 7 hónapos a fiam, és imád már hason lenni. Ráérez majd az izére hidd el
2015. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lányom 4 hónapos koráig üvöltött, amikor hasra tettem.

Aztán megszerette. Tényleg rá kell érezniük, hogy ez lehet jó is. De ehhez nagyon sok babának idő kell.

Te annyit tehetsz, hogy próbálkozol, néha leteszed, kicsit hagyod, aztán előbb-utóbb hozzászokik. Nem lesz ez neki rossz élmény, ne aggódj!

2015. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hetes a kislányom, és ő sem szeret hason lenni.

Nekem azt mondta az orvos,hogy etetések között tegyem le így.

Mikor elkezd sírni miatta, akkor megfordítom. Szerintem nem lesz neki rossz élmény, ne aggódj! :)

2015. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én babám 3 hetes és csak hason alszik, ha oldalt vagy hanyatt fektetem ,pár perc alatt felébred. :)
2015. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Egy babat akkor erdemes hasra tenni MIKOR EBREN VAN amikor mar MAGATOL hasra tud fordulni. Ezt a vendonok is rosszul mondjak. En mozgasfejlesztotol tudom. Tehat addig vagy kezben/hordozoban vagy hanyatt legyen mig meg nem fordul.
2015. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!