Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szeretnék altató játékot...

Szeretnék altató játékot venni a 13 hónapos babámnak. Vélemények?

Figyelt kérdés
Olyan játékra lenne szükségem, ami segíti majd az önálló alvást. Tapasztalatok érdekelnek elsősorban, hogy ezek közül kinek melyik vált be. [link]
2015. máj. 7. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
És ezeken kívül is persze.
2015. máj. 7. 20:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez annyiból parasztvakítás, hogy önmagában a játék nem altat.

Ha pedig megszokott dolog kell, az lehet egy sima plüss vagy egy rongy.

2015. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amik a falra vetitenek ki, azok nálunk nagyon beváltak.
2015. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Írnál konkrét fajtát? A te babádat hány hónapos korától érdekelte és érdekli-e még? Most mekkora? Konkrétan mit jelent az, hogy "bevált", hogyan?
2015. máj. 7. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen van nekunk. 6 honapos volt a fiam, amikor kapta. nagyon szereti nézni, lenyugtatja és szépen elalszik tole.

be lehet állitani, hogy hány percig szoljon -10-20-30 percig. a fenti vetitot ki lehet kapcsolni kulon, ugyanugy az állatos részt is (ahol egyébként mindig máshol gyulnak ki a fények- hol pirosan, hol sárgán), lehet állitani a hangerejét, a dalokat is lehet -léptetni- (nagyon sok dallam van rajta, és elég hosszuak is), van természeti hangokat utánzo funcio is..hm..most egy éves a fiam, imádja, keze lába jár mikor meglátja, mostmár o maga kapcsolja be és ki, illetve választja ki, hogy hol legyen fény és melyik kép legyen a plafonra vetitve. az osszes játékot figyelembe véve, ez volt a legjobb dontésunk, hogy megvettuk.

2015. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szrinte éjszaára ne ajánlatos fenntartani a figyelét, pláne nem világító játékkal..


a babaocsiba jók azok a csörgők én babám is szereti egy árkátlan nyuszija van felakasztva (műanyag)imádja forgatja nézegeti van hogy úgy alzik hogy kapaszkodik belé(egy nagy karikán van) és szorítja erősen :)

2015. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én ismerosi koromben 4 babának van ilyen, mindegyik szivesen alszik igy egyedul, nem kell pesztrálni orákon át, hogy elaludjon..és nem is szorakoztatja olyan szempontbol oket, hogy ne aludnának. fiamat beteszem az ágyba, akkor még feláll és átkapcoslja..majd lefekszik nézi, hallgatja és kb 10 perc mulva már alszik is.
2015. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és mi a véleményed a hagyományos zenéről?

letöltöd,felteszed cd-re,és bekapcsolod.(enya vagy hasonló relax zenék)-én sokszor bekapcsoltam a kisfiamnak.nekem mindig egyedül alszanak el,mindenféle "csoda dolog" nélkül.

mese,ének,puszi.-és alvás.

2015. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!