Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos fiam 4 este magától...

4 hónapos fiam 4 este magától elaludt a kiságyában -bementem hozzá vagy 2x, amikor jobban hívott, de lényegében problémamentesen elaludt. Mikortól érdemes a nappali önálló alvással is próbálkozni?

Figyelt kérdés
Nappal mindig több a hiszti.
2015. júl. 2. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Éjjel sem kell bemenni hozzá, ha "csak" hív. Majd visszaalszik magától. Nappal is elég letenni az ágyába és egyedül hagyni. Soha nem altattam egyik gyerekemet sem ringatással és hasonlókkal.
2015. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mar most neki lathatsz enyem is ennyi idosen lett hozzaszoktatva kb ket nap alatt megszokta. de majd lesznek periodusok amikor visszaesik, ujra segitseget igenyel, de ha mar most megtanitod ra hogy az alvas nem egy tarsas tevekenyseg, kesobb konnyebb dolgod lesz:) hajra.
2015. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
De szomorú hogy valaki nem megy a gyermekéhez, amikor hívja :(
2015. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam, hogy nem mentem, csak nem az első gügyögésre. Nem sírt, sírni nem szoktuk hagyni.
2015. júl. 2. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
nem is neked írtam kérdező, hanem főleg az első válaszadónak
2015. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!