Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak, hogy nappal is...

Mit csináljak, hogy nappal is aludjon 10 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés
Éjszaka semmi gond fürdés után szopizik, majd kicsi séta büfizés, beteszem a kiságyba és egyedül alszik el, 8-10 órát egyfolytában. Ezzel szemben napközben nem hogy egyedül nem alszik el, amit nem is várok el tőle, de sehogy máshogy sem. Ringatás, éneklés, teljes sötétség, babakocsi, szinte mindent kipróbáltam. Nagy nehézségekkel 3-szor 30 percet sikerül aludnia. Azt is kézben persze mert letenni nem lehet. Néha még szopi közben is beájul 5-10 percre. Tudom nem lehet, hogy nappal is és éjjel is aludjon, de ha könnyebben elaludna az már fél siker lenne.
2015. júl. 5. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam, fiam csak ölben aludt nappal, nagyon keveset és nagyon nehezen. Betöltötte a 4 hónapot, szokatom az önálló alvásra. Egy hete 3 este már magától elaludt este, így megérett az önálló alvásra. Eddig problémamentesen megy, max félóra és alszik. Szerintem várd meg míg ő is érett lesz rá, addig altasd. Tudom nehéz, de ezen az időszakon is túl lesztek.
2015. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, rosszul esett, hogy ilyen keveset alszik, de tudomásul kellett venni, h ő neki kevesebb az alvásigénye.
2015. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt a jó idő, sétáljatok sokat. Ha csak pihen, és nézeget, az sem baj. Egy idő után "megunja" és inkább el fog aludni.
2015. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!