Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatjátok nap közben...

Hogyan altatjátok nap közben az egy éves babátokat?

Figyelt kérdés
Kell neki olvasni vagy valami?
2015. júl. 9. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kisfiam, de már 11 hónapos kora óta így altatom: Leteszem a kiságyba, mellé teszem a macit, amivel alszik, és egy fotelban ülve énekelek neki. Ebéd után és este is így alszik el.
2015. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ditta323 ***** válasza:

10 hós és otthon már nem alszik el babakocsiban úgyhogy redőnyt leengedem belerakom kiságyba alvós plüsséhez, éjjeli fényt (csillagos kutyás) bekapcsolom és kimegyek, az ajtót becsukom. Max 10 perc és alszik.

Nem maradok mellette, mert akkor ki akar jönni a kiságyból. Este dettó.

2015. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban csak letettem a fiamat és kimentem. 5 percen belül aludt. Most 3 éves, kb. 2,5 éves kora óta igényli a mesét alvás előtt.
2015. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eddig az én lányom is magától aludt el, cumival, talán egyszer ha be kellett mennem hozzá..újabban viszont - mióta állni tud - igényli hogy mellette álljak, fogjam a kezét, muszáj lelazítani, mert magától sajtkukac...ezért kérdem, hogy miket lehet ilyen korú babának altatás gyanánt csinálni, amitől nem pörög fel...ha elővennék egy könyvet, csak a képeket akarná nézni, mutogatni, a mesélés tehát még korai ugye, az énektől nem igazán nyugszik meg.
2015. júl. 9. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Esetleg mesélj fejből, talán az jó lehet.
2015. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lerakom a kiságyába, megsimogatom, kimegyek a szobájából és általában 5-10 percen belül elalszik. Néha előfordul, hogy dünnyörög még, de ha nem vált át sírásba vagy nem hallom, hogy matat és felkel, akkor nem megyek be hozzá.
2015. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Befekszünk a nagyágyba, besötétítek s kicsit éneklek.Amikor kicsi volt 3 dalocska kellett most már az első végére alszik.
2015. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!