Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ugyan érjem el, hogy a babám...

Ugyan érjem el, hogy a babám a saját ágyában áldjon el, és leszokjon arról hogy kézben alszik el? Ötletek? Tippek?

Figyelt kérdés

A babám hat hetes, de ha most nem kezdem el, félek később már hiába próbálnám.

Köszönöm a válaszokat előre is


2015. júl. 11. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Leteszed az ágyába és kijössz tőle. Lehet, hogy sír, de pár nap után megszokja, hogy az ágyában aludjon.
2015. júl. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Leteszed az ágyába, ha nyugtalan, simogatod a hátát/fejét, dúdolsz neki. Ha sír, felveszed, megnyugtatod, visszateszed és kezded elölről.
2015. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem értettem miért baj ha a kicsi szeretné érezné a szülőt. Nekem nem okozott problémát, majd egy idő után nem fogja igényelni. És minden gyerek más. Nekünk pl a kisebb kevésbé igényli az ölben alvást. Szereti befészkelni magát az ágyba és úgy aludni. Viszont a nagy nagyon szeretett begubózni az ölbe és úgy elaludni. Egyébként meg nem kell órákig altatni, szerintem az a 10-15 perc egy gyönyör.
2015. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 12hetes,most is épp a vállamon altatom. Szerintem én jobban szeretem mint ő. :) Mikor nagyon álmos,leteszem hasra,csak úgy alszik,és elkezdem paskolni a popóját. Ez általában bejön. Ha nem,akkor kiveszem,és elaltatom. Nem láttam még olyan 10évest akit ringatva kellett altatni :) Majd leszokik róla. Egy 6hetes babát Nehogy sírni hagyj.
2015. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem arról van szó, hogy nehezemre esik kézben elaltatni, csak szeretném ha magától. Is kepes lenne elaludni. Sajnos elég nehezen alszik el.

Az én babám is csak hason alszik. 😊

2015. júl. 12. 00:53
 6/7 anonim válasza:
Tedd le az ágyba és a hasát simogasd körkörösen. Nálunk ez bevált, plusz cumit adtam neki, bár nem mindig fogadta el.
2015. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna az én babám nem cumizik, neki csak a cici kell. De azon sem altathatom.
2015. júl. 14. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!