Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Este nem hajlandó a saját...

Este nem hajlandó a saját ágyában elaludni 15 hós kislányom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 hónapos ikreim vannak. Egy szobában alszanak. Délelőtti alvással nincs gond, beteszem őket a kiságyukba és elalszanak maguktól. Este a kisfiam szépen elalszik egyedül, viszont a kislányom meg csak ordít a kiságyba . Mivel a tesó nem tud elaludni, ezért átviszem a mi ágyunkba a másik szobába, ott egyből elalszik, majd viszem vissza a saját ágyába. Mit tehetnék, hogy a saját ágyában aludjon el?
2014. aug. 8. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Direkt ezt élvezi, hogy átviszed, szépen ki is harcolja mindíg a sírással. Hagyd hogy bőgjön, előbb-utóbb megunja.
2014. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

El fog majd aludni a saját ágyában. Nyilván van vmi oka annak, hogy most ez így neki nem pálya. És ha pusztán annyi (bár nem valószínű), hogy hiányzol neki, hát legyen annyi elég. Felteszem, nem tördeli a kezét kuncogva, hogy most jól kibabrálok a Muterral.

Természetesen az első hozzászóló módszerével is el fog aludni az ágyában. Mikor már megtanulja, hogy cserben hagyod és felesleges, rád úgy sem lehet számítani.

2014. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
én nem paráznék ezen. most ez a heppje. majd leszokik róla. pláne,h. azt írod, a te ágyatokban azonnal elalszik. akkor nekem ez nem lenne gond. a mi lányunk is a mi ágyunkban alszik el. apa mellé fekszik, a gyerek megfogja a fülét,azt babrálja,majd pár perc múlva alszik,s áttesszük a saját ágyába,ami amúgy össze van tolva a miénkkel és le van véve a felénk eső oldala.
2014. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az enyém is "füles" volt. :D
2014. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!