Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes a Kis lányom és csak...

Felicia88 kérdése:

6 hetes a Kis lányom és csak Velem akar mindig el aludni Kis ágyba egyáltalán nem akar aludni hogy Birnám rá szoktatni hogy saját ágyába aludjon?

Figyelt kérdés
ogy saját ágyába aludjon?
2015. febr. 19. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

ezt borzasztó volt olvasni.


rakd az ágyába,hagyd ott.ne vedd ki,ha sír.majd megtanulja

2015. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen fiatal csecsemőknek egészséges testi-szellemi fejlődéséhez nagy szüksége van az anyai (gondozói) test melegére, illatára, tapinthatóságára, a szívdobbanás 9 hónapon át megszokott hangjára. Ennek hiányában vészreakció lép fel. Bele kell nyugodni, hogy az a normális és természetes, ha az anyával (gondozóval) tud csak elaludni. Nem kell sajnálni tőle ezt, mert a későbbiekben súlyosan visszaüthet a dolog. Majd 2-3 hónapos korban lassan és óvatosan lehet különszoktatni, de ennek az ideje egyénenként nagyon változó lehet. Ha az ő ágyát a magadé mellé teszed és elalvásnál fogod a kezét vagy ő foghatja a te ujjadat, sokszor már ez is elég lehet a számára a megnyugváshoz.
2015. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
legyél türelmesebb. ne taszítsd el magadtól. én két hónapig aludtam a fiammal, igaz ő a mózesben ami rajta volt az ágyon, de ott voltam 10centire és napközben sokszor volt hogy a mellkasomon aludt x órát. azt 2hónapos volt mikor vettünk légzésfigyelőt akkor kezdtem a kiságyába szoktatni. először csak napközben aludt ott egy hónapon belül már a este is a kiságyban aludt. tehát kb 3hósan aludt külön. de még most is egy szobában vagyok vele, fél éves.
2015. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy zajlik az altatás, és előtte levő idő? szoptatod e; hol, hogyan, fények stb?
2015. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Julie S ***** válasza:
54%
Jol mukodik a gyereked, ne szoktasd olyasmire, amire meg nincs szuksege.
2015. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!